O nás

Vážení zákazníci,

Dovoluji si Vám představit naši firmu Truhlářství Kučerka, která vznikla v roce 2003.Svoji dílnu máme nedaleko Klatov na Šumavě. Jsme firma rodinného typu, zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi. Zabýváme se zakázkovým truhlářstvím, v současné době 80% produkce tvoří výroba dětských zahradních domečků a herních sestav. Získali jsem si již řadu spokojených zákazníků, kteří nám zaslali fotky domečků od nás.

Zakládáme si především na vysoké kvalitě domečků, každý kus je pečlivě opracován s ohledem na bezpečnost vašich dětí. Zastáváme názor, že zákazník má vždy dostat to, co si přeje, a proto se snažíme dávat přáním zákazníků reálnou podobu. Pokud má zákazník speciální přání, jsme schopni mu poradit a jeho přání splnit. Kontaktovat nás můžete telefonicky či emailem.Můžeme se pochlubit i vysokou tvůrčí schopností, neboť jsme schopni vyrábět originální domečky dle vlastních návrhů.

Věříme, že vám i vašim dětem splníme přání a vyrobíme domeček, který dětem bude sloužit spoustu let a užijete si v něm spoustu zábavy.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.